Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мальцівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21053130) був реорганізований і увійшов до складу Козельщинської громади

Історія створення села Чапаєвка

У межах сучасної Чапаєвки до 1939 року було багато хуторів і хутірців.Їх історія бере витоки з тих часів ,коли після знищення російськими військами в 1775 році за наказом імператриці Катерини ІІ Запорізької Січі ,багато козаків прийшли в наш благодатний степ і заснували поселення – хуторці,які поступово розростались.Ці хутори були переважно козацькими .У 1922 році на хуторі Худенки була організована сільськогосподарська комуна «Муравей»,яка проіснувала до 1932 року і влилася до колгоспу «Хвиля комунізму».До революції у районі хуторів Пищити,Лещенки,Худенки діяла Щуріївська земська початкова школа.

В 1939 році у зв»язку з масовим переселенням хуторів було утворено новий населений пункт – село Чапаєвка.З моменту переселення (злиття) численних хуторів у одне село Чапаєвку,пройшло досить небагато часу, і історія села налічує трохи більше 70 років, а якщо взяти його відлік з першовитоків – хуторів і хутірців, то його вік дуже поважний. У 1951 році відбулося об»єднання двох колгоспів «Хвиля комунізму» і «Червона хвиля» у єдиний колгосп імені М.Ф.Ватутіна, який проіснував 57 років.Із 1959 до 1986 року село Чапаєвка було у складі Бреусівської сільської ради. Із 29 січня 1986 року Чапаєвка стала центром новоствореної Чапаєвської сільської ради.На території села розташовані  ЗОШ 1-2 ступеня,ФАП ,бібліотека, сільський клуб. Загальна територія Чапаєвської сільської ради складає – 3114,2000  га.

Чапаєвка розташована за 21 км від районного центру  смт Козельщина та за 16 км від залізничної станції Ганнівка,за 11 км від автотраси Полтава-Олександрія ,до обласного центру Полтава - 90 км.

19 травня 2016 року постановою Верховної Ради України № 1377 - VIII село Чапаєвка було перейменовано в село Мальці. Відповідно до цього 8 вересня 2016 року рішенням 7 сесії 7 скликання Чапаєвської сільської ради було перейменовано орган місцевого самоврядування на Мальцівську сільську раду.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування